Společnost SAP oznámila, že německé federální ozbrojené síly schválily využívání softwaru od SAP pro více jak 140 000 nových uživatelů v rámci projektu Standard Software Product Families (SASPF). Finanční podmínky smlouvy nebyly zveřejněny.

Podle smlouvy armáda nasadí odvětvové řešení „SAP for Defense & Security“ a k integraci využije osvědčenou platformu SAP NetWeaver. „SAP for Defense & Security“ je produkt, který je šitý na míru specifickým požadavkům armádních a bezpečnostních organizací a zásadním způsobem rozšiřuje standardní mySAP ERP.

Několik tisíc uživatelů německé armády již v současnosti používá hlavní produkt v nabídce SAP - mySAP ERP - pro účetnictví, logistiku a skladové hospodářství, jak uvádí dodavatel softwaru.

Příští rok bude uvedena do provozu personalistika pro více než 10 000 uživatelů a proběhne migrace na nejnovější verzi mySAP ERP, která již využívá platformu eSOA (enterprise service oriented architecture), tzn. architekturu orientovanou na služby.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist