Forrester Research, vedoucí nezávislá výzkumná agentura, označila SAP AG a jeho řešení mySAP Customer Relationship Management (mySAP CRM) za lídra v oblasti CRM a zároveň mySAP CRM za jedno z nejkompletnějších řešení na současném trhu. Uvádí to v nejnovějším reportu The Forrester Wave™: Enterprise CRM Suites.

Forrester vyhodnotil klady a zápory hlavních dodavatelů CRM na základě 493 kritérií seskupených do třech hlavních kategorií: současná nabídka, strategie a dostupnost na trhu. Ze 13 dodavatelů středním a velkým firmám a organizacím, byl SAP vyhlášen lídrem za nabídku nejkompletnějšího řešení s hlubokou odvětvovou funkcionalitou, škálovatelností a globálně dostupnou podporou.

„SAP v současnosti těží z rozsáhlé funkcionality produktu mySAP CRM,“ uvedl William Band, hlavní analytik, Forrester Research a vedoucí autor reportu. „V současnosti se společnost zaměřila na zlepšení využitelnosti a prohloubení podpory pro strategické obchodní procesy jako součásti mySAP Business Suite.“

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist