Memorandum porozumění, jak se dohoda nazývá, zavazuje obě strany ke společné podpoře při rozvíjení informačních technologií na čínských vysokých školách, jak dnes oznámila společnost SAP, největší dodavatel informačních systémů pro podniky a organizace všech velikostí.

SAP je aktivní partner a donátor čínského vzdělávacího systému. Na čínském trhu působí od roku 1995 a považuje za svůj závazek představit zde svoji více než třicetiletou zkušenost z IT odvětví. Kromě spolupráce s tamními výzkumnými ústavy a univerzitami jim poskytuje lektory, technologie, marketingovou a kapitálovou podporu. Vedle toho podporuje společnost SAP čínské softwarové odvětví také založením svého Výzkumného institutu.

„SAP dlouhodobě provozuje svoje aktivity se silným důrazem na společenskou odpovědnost, a proto je sociální zodpovědnost a cítění na předním místě v jeho obchodní strategii nejenom v Číně,“ řekl Klaus Zimmer, CEO, SAP North Asia and China Region.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist