Jedná se o elektronické odbavení, tzv. Internet check-in. V případě, že klient rezervuje elektronickou letenku, má možnost využít tohoto online způsobu odbavení.

Jedná se o velmi jednoduchý a intuitivní proces, který je přístupný z jakéhokoli počítače připojeného na internet. Odbavení je dostupné nejdříve 24 hodin před plánovaným odletem a nabízí mimo jiné také možnost výběru sedadla v letadle.

Po několika kliknutích myši je odbavení dokončeno a cestující má možnost vytištění palubní vstupenky (boarding passu). V případě, že cestující letí pouze s příručním zavazadlem, může na letišti s vytištěnou palubní vstupenkou zamířit přímo ke gate příslušného letu a ušetřit tak i několik hodin strávených na letišti.

Po automatickém vystavování letenky je Internet check-in další m online nástrojem, který mohou využít klienti portálu Letuska.cz, a to u všech leteckých společností, které elektronické odbavení umožňují.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist