Společnost Creative představila svůj nový přehrávač Zen Wav. Ten nabídne úložný prostor 2GB s možností přehrávání MP3, WMA a WAV skladeb. Na barevném 1.5" displeji lze kromě informací o hudbě zobrazit také JPEG snímky nebo přehrávat AVI soubory. zenwav.jpg

Zen Wav má rovněž dva mini stereo reproduktory a je dodáván s dokovací stanicí. Rozměry přehrávače jsou 85.0 x 42.0 x 12.5mm a jeho váha činí 49 gramů.

Se standardně dodávanou Li-Pol baterií vydrží Zen Wav přehrávat hudbu až 30 hodin přes sluchátka a 20 hodin skrze reproduktory.

Data lze do přehrávače zkopírovat přes USB 2.0 a zařízení poslouží také k ukládání souborů díky funkci mass storage.

Díky mikrofonu lze využít přehrávač také jako záznamník. FM příjímač umožní uložení až 32 oblíbených rádiových stanic a nechybí možnost zobrazení až tří světových časů.  

Přehrávač je v zahraničí nabízen za $179.00 v případě 2GB kapacity a stříbrné barvy. Cena pro tuzemský trh zatím známa není, stejně jako to, kdy se přehrávač dostane u nás na trh.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist