"Viděli jsme se. Napíšeme si. Sejdeme se." Tato hesla prezentují novou sociální síť naruby s názvem Leyter. Projekt má za cíl dávat pomocí internetu dohromady lidi, kteří se v reálném světě potkali, ale z jakéhokoli důvodu neoslovili jeden druhého.

Ostrý provoz systému byl spuštěn 1. září a každou minutou v něm přibývají noví uživatelé.

Stalo se vám, že jste viděli někoho v metru, tramvaji, nebo autobuse a báli jste se ho oslovit? Stačí, zadat kde a kdy to bylo, a pokud to udělá i ten druhý, Leyter vás najde. Nápad je to jistě zajímavý, ale jeho úspěšnost bude záviset na počtu uživatelů, kteří systém budou používat.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se