Známé přísloví říká, že jediná věc, co člověk v životě opravdu musí, je zemřít. V současnosti existuje aplikace nebo on-line služba téměř na všechno - a tak vznikla i sociální síť pro mrtvé.

Londýnský podnikatel James Norris spustil bezplatnou internetovou službu DeadSocial a představil ji na veletrhu SXSWi v americkém Austinu.  Umožňuje registrovaným uživatelům automaticky publikovat zprávy na sociální sítě Facebook, Twitter a Google+ i poté, co zemřou. Pomocí kalendáře si mohou dopředu naplánovat statusy, které v daných časových intervalech po smrti budou zobrazeny na jejich profilech.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se