Tim Cook se veřejně omluvil za zvrzané mapy. To by Jobs nikdy neudělal, komentují to jedni. Taky nemusel, kontrují druzí.

Myslím, že to je jinak. Jobs se neomlouval, protože nemohl. Neuměl to. Omluva by z jeho úst vyzněla arogantně. Bohové tu a tam něco nenápadně opraví, ale neomlouvají se. Nanejvýš za kulisami srazí bleskem viníka.

S lidmi se vychází snáze než s bohy. Bohové zas rychleji opraví pokaženou aplikaci. Dosti k tomu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se