Tim Cook se veřejně omluvil za zvrzané mapy. To by Jobs nikdy neudělal, komentují to jedni. Taky nemusel, kontrují druzí.
Myslím, že to je jinak. Jobs se neomlouval, protože nemohl. Neuměl to. Omluva by z jeho úst vyzněla arogantně. Bohové tu a tam něco nenápadně opraví, ale neomlouvají se. Nanejvýš za kulisami srazí bleskem viníka.
S lidmi se vychází snáze než s bohy. Bohové zas rychleji opraví pokaženou aplikaci. Dosti k tomu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











