Když Microsoft zaplatil 8,5 miliardy dolarů za Skype, bylo to překvapení. Microsoft totiž provozuje vlastní systém pro internetovou komunikaci Windows Live Messenger. Nyní Microsoft oznámil, že Skype plně nahradí tradiční komunikační aplikaci ve Windows.
Ukončení služby Windows Live Messenger naplánoval Microsoft s předstihem, dojde k němu v březnu příštího roku. Windows Live Messenger budou i po tomto termínu používat majitelé počítačů v Číně. Zprávu o konci Windows Live Messengeru nejprve přinesl server The Verge, zprávu následně Microsoft potvrdil oficiální zprávou na blogu Skypu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










