První oficiální den veletrhu MWC přinesl tiskové konference velkých mobilních firem, velké překvapení se ale nekonalo. O zájem se dělila hlavně Nokia se Samsungem. Finská firma už pod vlivem Microsoftu uvedla telefony s upraveným androidem, Samsung zase inovoval svou vlajkovou loď a představil fitness náramek.

Z dalších výrobců zaujalo Sony s novou Xperií Z2 s vyšším výkonem a displejem zvětšeným na 5,2 palce a extrémně tenkým a lehkým tabletem Xperia Tablet Z2. Z českého pohledu vypadají zajímavě i telefony od Aceru, které se budou prodávat i v ČR.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se