Maďaři zvítězili, demonstrace pomohly, daň z přenesených dat nebude. Aspoň zatím ne. Premiér Orbán řekl, že se k tématu zdanění internetu vláda ještě vrátí. Jak by taky ne, musí to být ohromně lákavé — vylepšit příjmy státního rozpočtu zdaněním něčeho, co si skoro nikdo stejně neodřekne. Benzin, cigarety, alkohol, internet; souvislost je naprosto jasná.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








