Microsoft oznámil nová partnerství, díky kterým budou aplikace redmondského výrobce dostupné na milionech zařízení s Androidem přímo z výroby. Firma tak pokračuje ve své strategii prosadit své výrobky i na konkurenčních platformách.
Microsoft oznámil průnik na „nepřátelskou“ platformu do Googlu ve dvou samostatných zprávách. V první se věnuje spolupráci se Samsungem, největším výrobcem zařízení s Androidem na světě. Ve druhé představuje jedenáct dalších partnerů v čele s Dellem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.














