Microsoft oznámil nová partnerství, díky kterým budou aplikace redmondského výrobce dostupné na milionech zařízení s Androidem přímo z výroby. Firma tak pokračuje ve své strategii prosadit své výrobky i na konkurenčních platformách.

Microsoft oznámil průnik na „nepřátelskou“ platformu do Googlu ve dvou samostatných zprávách. V první se věnuje spolupráci se Samsungem, největším výrobcem zařízení s Androidem na světě. Ve druhé představuje jedenáct dalších partnerů v čele s Dellem.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se