Anonymní režim webového prohlížeče nestačí k zajištění soukromí na internetu. Největší poskytovatel bezplatné pornografie PornHub proto začal nabízet vlastní VPN – šifrované připojení k internetu, které mimo jiné maskuje polohu uživatele.

VPN od PornHubu je jedna z mála bezplatných služeb tohoto typu bez omezení objemu přenášených dat. PornHub uvádí, že neukládá žádná data o uživatelích své VPN, kvalitu služby přitom zajišťuje využití infrastruktury zavedené společnosti IPVanish VPN.

Firma nabízí i placenou variantu, která neobsahuje reklamy a zároveň nabízí možnost výběru ze serverů, ke kterým se uživatel může připojit. Bezplatná verze nabízí pouze připojení k jednomu serveru, který vybírá sama aplikace. I rychlost připojení v bezplatné verzi je dostatečná pro přehrávání FullHD videa. Placená verze stojí 12 USD na měsíc, což je běžná cena VPN služeb – paradoxně je dražší než placená verze samotného PornHubu bez reklam, která stojí 10 USD měsíčně.

PornHub svou VPN poskytuje na všech hlavních platformách – Androidu, iOS, Windows i MacOS, bezplatná verze je ale dostupná pouze na mobilních zařízeních. Aplikace jsou dostupné globálně s výjimkou zemí postižených obchodními embargy USA. PornHub při instalaci aplikace vysvětluje mimo jiné možnost VPN použít pro obcházení cenzury a zajištění bezpečnosti dat při připojení k veřejným wi-fi sítím. Například Netflix ale pozná, že je uživatel připojený přes VPN a přístup k americkému obsahu nepovolí.