Huawei chce využít problémů Intelu s vývojem 5G modemů a napjatých vztahů mezi Applem a Qualcommem. Šéf společnosti Žen Čeng-fej v rozhovoru pro CNBC uvedl, že je otevřený dodávkám svých polovodičových součástek pro Apple. Pro Huawei jde o změnu strategie, své modemy využívá doposud pouze v zařízeních se svou značkou a pod svou sekundární značkou Honor.
Co se dočtete dál
- Jak se firma Apple staví k podpoře 5G sítí u svých telefonů?
- O co se Apple soudí s firmou Qualcomm?
- Jak se Intelu daří vyvíjet 5G modem?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





