Huawei chce využít problémů Intelu s vývojem 5G modemů a napjatých vztahů mezi Applem a Qualcommem. Šéf společnosti Žen Čeng-fej v rozhovoru pro CNBC uvedl, že je otevřený dodávkám svých polovodičových součástek pro Apple. Pro Huawei jde o změnu strategie, své modemy využívá doposud pouze v zařízeních se svou značkou a pod svou sekundární značkou Honor.

Zbývá vám ještě 80 % článku

Co se dočtete dál

  • Jak se firma Apple staví k podpoře 5G sítí u svých telefonů?
  • O co se Apple soudí s firmou Qualcomm?
  • Jak se Intelu daří vyvíjet 5G modem?
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se