Větší je lepší. To u telefonů platí už dlouho, alespoň z pohledu čistého výkonu a výdrže. Malé telefony se staly vzácností a zdánlivě na ně zanevřelo i Sony, jehož „kompakt“ už vynechal dvě generace mobilů. To dalo prostor Samsungu, díky zmenšování rámečků se kompaktními staly mobily s obřími displeji. A pak přišel „malý Note“.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




