Zprávy ve dvanáct a v devatenáct, od osmi film a k tomu dohadování s dětmi, které se ve stejný čas chtějí dívat na Barvu kouzel z Pratchettovy Zeměplochy. Tradiční sledování televize se čtvrthodinovými reklamními bloky je peklo a v současných podmínkách, kdy jsou lidé zavření doma, je to mnohem horší.

Je logické, že i v konzervativním Česku v takovém prostředí roste popularita IPTV, sledování televize přes internet. Proti digitální televizi šířené vzduchem něco stojí, potřebuje připojení k internetu, ale výhody jsou nepřehlédnutelné. Tím největším plusem internetové televize je vedle možnosti pustit si oblíbené pořady jindy, než je dramaturgie naplánovala, právě přeskakování reklamy. Možnost sledovat českou televizi v celé EU byla také fajn, jen ji aktuálně ocení málokdo.

Na trhu působí desítky různých služeb, které nabízejí více televizních kanálů, než se jich vejde do omezeného přenosového pásma DVB-T2. Internetové televize mají navíc většinu stanic s obrazem ve vysokém rozlišení. Cena sledování televize přes internet a efektivně bez reklam reálně začíná na nule, s kompletní nabídkou prémiových programů ale může stále ještě vyskočit na více než tisíc korun. Dobře vybrat je proto důležité, a my jsme si proto posvítili na devět největších internetových televizí v Česku. 

Zbývá vám ještě 95 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se