Samsung bude podle korejského serveru MTM údajně vyrábět televizory s OLED panely, které koupí od LG. Tato zpráva z dubna byla překvapivá, ale smysl jí dodávalo tvrzení o vysokých cenách výroby LCD panelů. Po týdnech používání první televize Samsung s technologií Neo QLED se nemohu zbavit dojmu, že pokud Samsung opravdu začne prodávat OLED televize, bude to jen kvůli akcionářům.

Posledních pět let totiž Samsung každý rok snižoval náskok LG a OLED obrazovek u televizorů v detailech, ve kterých ztrácel. Každý rok přidával na maximálním jasu a vylepšoval regulaci podsvícení. Tentokrát ale poprvé i v bezprostředním srovnání s OLED obrazovkou boduje na celé čáře.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se