„Tati, už to neříkej. Slyšela jsem to už desetkrát a začíná to být nuda,“ pronesla popuzeně moje devítiletá dcera, když jsem na dovolené zase zopakoval, že Microsoft Flight Simulator je neuvěřitelný. Zrovna jsme letěli malým vrtulovým letadlem nad pláží, kde jsme se o den dříve koupali. Viděli jsme větrníky a elektrárnu se dvěma dvousetmetrovými komíny na pobřeží, velká parkoviště pár metrů od pláže… Vskutku – a musím se opakovat – to bylo neuvěřitelné.

Podobným dojmem zapůsobil Microsoft Flight Simulator už před rokem, kdy jej Microsoft vydal pro osobní počítače. Dnes zažívá obnovenou premiéru ve verzi pro nové konzole Xbox Series X a Xbox Series S a je první velkou hrou, která vychází jen pro novou generaci Xboxů. Dobré zprávy má xboxové létání i pro majitele osobních počítačů – zahrají si lépe i na slabším hardwaru.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.