Největší technologické firmy začaly zveřejňovat výsledky. První na řadě jsou Google a Microsoft, ve středu večer se přizná Meta a ve čtvrtek odhalí své zisky Apple. Hospodaření velkých technologických firem má velký vliv na celý akciový trh – a vyhlídky nejsou úplně veselé.
Z pohledu akcionářů zatím vychází jako vítěz Microsoft. S menším obratem si připsal větší čistý zisk než koncern Alphabet s Googlem a YouTube.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








