ballmer-lukacovic-350.jpgBallmer a Lukačovič jednali dnes mimo jiné o možnosti technologické spolupráce, kde se dosud softwarový gigant a portál příliš nepotkávaly. Mluvili také o možné pomoci v oblasti marketingu zaměřeného na mladší uživatele a na neuživatele internetu a bezpečnosti dětí na internetu.

"Schůzka se uskutečnila vůbec poprvé a měla ryze společenský charakter. Kromě obecných témat týkajících se České republiky projednali zástupci obou společností možnou pomoc a spolupráci v oblasti marketingových projektů oslovujících mladší věkové skupiny uživatelů, současné neuživatele internetu a dále otázky související s bezpečností dětí na internetu. Další témata se týkala možné spolupráce v oblasti technologií, kde obě společnosti zatím neměly příležitost se více obchodně ani produktově potkat," potvrdila mluvčí Seznamu Rita Gabrielová.

Čtěte také

Největší tuzemský portál Seznam.cz je podle informací ČTK na prodej. Ten organizuje banka Goldman Sachs a v současnosti by mělo probíhat předávání informací případným zájemcům. Prodávat by se měl 30procentní podíl fondů Tiger Holding Four a Miura International i majorita Iva Lukačoviče.