Hospodářské noviny v pondělí vstoupily do nové éry zpřístupněním aplikace HN pro multimediální tablety iPad. Nová aplikace plně využívá velké obrazovky iPadu a nabízí obsah aktuálního vydání Hospodářských novin doplněný o to nejlepší a nejaktuálnější z obsahu zpravodajského serveru iHNed.cz.

Obsah aplikace tvoří aktuální vydání Hospodářských novin s možností přístupu do archivu, který aktuálně sahá do 26. listopadu 2010. Rychlost stahování dat závisí na kvalitě připojení.

V rámci mobilní sítě s 3G trvá stažení celého čísla HN několik desítek sekund, videa se přehrávají téměř okamžitě a bez výpadků i s mobilním připojením.

Aplikaci HN pro vydavatelství Economia vyvinula společnost Monogram Interactive.  Dostupná je bezplatně díky sponzorství ze strany Raiffaisenbank, nevyžaduje ani registraci.

Pro stažení aplikace stačí přímo na iPadu zadat do v AppStore vyhledávání termín HN a vybrat aplikaci pro iPad. Na PC s iTunes můžete použít přímý odkaz na aplikaci.

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa moderních technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru