Apple bez svého šéfa v očích investorů ztrácí sílu. Jobs firmu dostal do pozice technologického giganta a nejhodnotnější firmy na světě.

Na zprávu o Jobsově odstoupení reagovali investoři rychle. Budoucnosti Applu bez Jobse tolik nevěří, zato stoupaly akcie asijských konkurentů. Důvod je zřejmý. Byl to právě Jobs a jeho vize „věcí, které prostě fungují“, co z Applu udělalo výjimečnou a výjimečně výdělečnou firmu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se