Nokia dělá vše, co je v jejích silách, aby přesvědčila svět o tom, že operační Symbian má smysluplnou budoucnost. Během několika měsíců finská firma uvedla na trh hned dvě nové verze svého systému. Po Anně s hezčími ikonami přišla verze Belle, která na první pohled připomíná Android.
Samotný telefon je na první pohled nerozeznatelný od Nokie C7, která bodovala štíhlým elegantním tělem a propracovanou správou uživatelských profilů včetně příjemných detailů, jako je nastavení rozdílné frekvence příjmu nových e-mailů v pracovní době a mimo ni. Nokia 701 si dobré vlastnosti předchůdce zachovává, ale celkový dojem zastaralosti nedokáže zastřít.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













