Nokia dělá vše, co je v jejích silách, aby přesvědčila svět o tom, že operační Symbian má smysluplnou budoucnost. Během několika měsíců finská firma uvedla na trh hned dvě nové verze svého systému. Po Anně s hezčími ikonami přišla verze Belle, která na první pohled připomíná Android.

Samotný telefon je na první pohled nerozeznatelný od Nokie C7, která bodovala štíhlým elegantním tělem a propracovanou správou uživatelských profilů včetně příjemných detailů, jako je nastavení rozdílné frekvence příjmu nových e-mailů v pracovní době a mimo ni. Nokia 701 si dobré vlastnosti předchůdce zachovává, ale celkový dojem zastaralosti nedokáže zastřít.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se