Minule byl státní svátek, tedy žádný sloupek. Je poučné, jak rychle zastarávají novinky. Před týdnem cloumal internetovým světem vyhozený mluvčí banky — vzpomenete si ještě na jména, bez hledání? — a pak jedna záležitost kolem Microsoftu — že nevíte, která?

Tahle: Microsoft odepsal investici a byl kolem toho nezasloužený povyk. Čistě účetní operace, co nejlépe načasovaná (když už je jasné, že celý fiskální rok dopadne i tak dobře) a potvrzující, co je známo dávno: nákup aQuantive nedával velký smysl, ani kdyby to bylo za méně peněz než 6,2 miliardy. Microsoft zatím v on-line reklamě skóroval… asi tak málo jako Google v kancelářských aplikacích. Souboj slona s velrybou.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se