Jablečný lid má novou hračku, vyšla nová verze operačního systému Mac OS X 10.8 neboli Mountain Lion. Servery Apple počáteční nápor zvědavců ustály dobře, i když si někteří uživatelé na sociálních sítích stěžovali na nemožnost upgrade koupit. Kdyby tak dobře fungoval Registr vozidel...

S příchodem Pumy americké začíná být zřejmé, že Apple začíná trpět citelným nedostatkem dosud nepoužitých kočkovitých šelem. Do čeho se pustí, až přijde OS X 11? Co třeba hlodavci?

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se