Na nový díl postapokalyptické série Fallout se čekalo pět let. Za tu dobu samozřejmě také narostla očekávání hráčů, která podpořila i reklamní kampaň, kdy se například billboardy poutající na hru objevily i v Česku. Řadu z tužeb hráčů vývojáři naplnili, ale zaryté fanoušky může Fallout 4 také dost zklamat.

Po Nevadské poušti a okolí Washingtonu D.C., kam hráče zavedly předchozí díly, se děj nyní odehrává v jadernými bombami zničeném Bostonu. Ten kromě mutantů a banditů sužuje také všudypřítomný strach z tajemné organizace, jež si říká Institut a jež prý vysílá mezi lidi své roboty, kteří jsou k nerozeznání od člověka.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se