Pokémon Go je fenomén, který za první měsíc vydělal už více než 250 milionů dolarů. Jako hra jsou ale mobilní pokémoni omezení a fanoušci herní série od Nintenda si stěžují na absenci smysluplných soubojů.
Všichni zájemci si nyní mohou užít "opravdové" pokémony s příběhem. A stejně jako na mobilech ani nemusejí nic platit díky fanouškovské hře Pokémon Uranium.
Malý tým vývojářů (web hry představuje pouze dva) na hře pracoval neskutečných devět let a titul, který nemá posvěcení Nintenda ani Pokémon Company, vydal v ideální chvíli, kdy se o pokémony zajímají miliony lidí, kteří nikdy žádnou hru od Nintenda nehráli. A po vyzkoušení hry můžeme říct jediné: pokud vás baví Pokémon Go, nebo dokonce máte rádi pokémoní hry od Nintenda, Pokémon Uranium si nesmíte nechat ujít.
- První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
- Možnost kdykoliv zrušit
- Odemykejte obsah pro přátele
- Všechny články v audioverzi + playlist
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.