Fitbit nabídne své chytré hodinky a náramky citelně levněji. Místo snížení cen stávajících produktů na to jde chytřeji – představil hned čtyři nové produkty, které si zachovaly většinu výhod svých předchůdců, na trh jdou ale s výrazně nižší cenou. Hlavním hrdinou v boji o zápěstí nových zákazníků budou hodinky Fitbit Versa Lite Edition.

Už původní model Fitbit Versa se firmě povedl. Jednoduché a elegantní hodinky s designem na pomezí Apple Watch a průkopníka nositelné elektroniky Pebble zaujaly už před tři čtvrtě rokem poměrem ceny a výkonu. Navíc se více než konkurence zaměřily na ženy – design i dostupné barvy byly neutrální, Fitbit však ženám nabídl kromě samotného sledování fitness parametrů také novou funkci sledování menstruačního cyklu.

Nová verze hodinek už se ani u designu tolik nesnaží působit jako unisex – podobně jako u hodinek Galaxy Watch Sport od Samsungu je příklon k menším zápěstím zejména dospívajících dívek a mladých žen snadno čitelný. Fitbit jej navíc podpořil barevností, hned dvě ze čtyř variant jsou růžové – jedna šeříkově, druhá v odstínu plodů morušovníku. Třetí varianta je tyrkysově modrá a čtvrtá bílá. Šeříková a bílá verze mají pouzdro hodinek z hliníku ve stříbrné barvě, obě výraznější barvy pak mají pouzdro hodinek eloxované ve stejné barvě jako pásek.

Zbývá vám ještě 70 % článku

Co se dočtete dál

  • I pracovní notebooky se zmenšují, TravelMate X5 je jasným příkladem nového trendu.
  • Snížení hmotnosti o třetinu má za výsledek rekordně lehký manažerský stroj.
  • Acer udělal spoustu pozitivních změn, najde se ale i pár kompromisů.
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se