Recenzovat novou generaci konzolí je zážitek. Zatímco nové počítače a součástky do nich se objevují každý rok, konzole se mění mnohem pomaleji, o to větší skok to je. Nový Xbox přichází po sedmi letech od zahájení prodeje Xboxu One, nahrazuje tak zařízení, které je skoro pravěké. Za tu dobu se změnila spousta věcí a Xbox Series X na ně reaguje.

Rovnou je nutné říct, že přes některé neobroušené hrany vše dopadlo lépe, než se v průběhu pandemie dalo čekat. Nová generace konzolí je tady. Hry jsou na ní hezčí a běží rychleji. Konzole jsou tišší a úspornější a naučily se nové triky, které šetří čas, což je dobře. 

O novém Xboxu také platí, že zatím žádná herní konzole v historii neměla v okamžik zahájení prodeje k dispozici tolik her. Tisíce. Nových titulů je zatím jen pár, ale i to záleží na úhlu pohledu. Pro někoho je nových her kolem šedesáti, pro dalšího kolem tří set padesáti. Na novém Xboxu jde hrát skoro všechno, co na Xboxu kdy vyšlo, ale lépe a rychleji. A to nejlepší se teprve chystá.

Zbývá vám ještě 95 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se