Je krásné mít možnost koupit si každý rok nový telefon, ten nejlepší na trhu. Každých dvanáct měsíců si užít výkonnější procesor, lepší fotoaparáty a třeba i delší výdrž baterie. Většina lidí ale tak marnotratná není a je k tomu čím dál menší důvod. Tedy kromě toho, že většina telefonů, které se každý rok prodají, po dvou letech ztrácí na kráse.

Fanoušci Applu to dobře vědí a jejich telefony, jakkoliv patří k nejdražším na trhu, mají mnohem lepší poměr ceny a výkonu, když se přepočítá na dobu, po kterou mohou majitelům dobře a bezpečně sloužit. Apple už není sám, ale není to velký důvod k radosti.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se