Ve španělské Barceloně začal Mobile World Congress, největší světová konference zaměřená čistě na mobilní technologie. I když se koná krátce po veletrhu CES, výrobci mobilních telefonů si do Barcelony schovali celou řadu novinek a další, oznámené na veletrhu CES 2011, poprvé reálně předvedou.

Největší zájem budí tradičně očekávané produkty velkých výrobců, kteří zatím plní, co se od nich čekalo. Nejaktivnější je Samsung, který již stačil představit nejtenčí smartphone s dvoujádrovým procesorem. Galaxy S II je přímý následovník úspěšného modelu Galaxy S, vlajkové lodi firmy v oblasti chytrých telefonů.  

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se