Váš komentátor teď strávil bezmála dva týdny offline. Takže spíš byste mohli vyprávět vy mně, co je nového, než že bych já měl co glosovat. Ale berme to jako experiment: čeho z aktuálního tech-dění si všimne člověk, který byl pár dní mimo?

Samsung versus Apple, hm, zdá se, že nic nového. To se dalo čekat. Assange — prchá před nejistotou západní spravedlností do jihoamerické polodiktatury. Ilustrace podivnosti naší doby, nebo jen podivnosti prchajícího? Laciné tablety s Windows 8, to by nebylo špatné, je-li to pravda. A co dál?

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se