Kostky, souboje na meče, pěstní zápasy, tajemný Bakchův prsten a banda žoldáků, které má zastavit jinou bandu žoldáků v plenění posázavských usedlostí. Premisa nejnovějšího přídavku pro český hit Kingdom Come: Deliverance by těžko mohla být jednodušší. Na území, kterým se prohnalo Zikmundovo vojsko, se objevila další banda zmetků, kteří vraždí, pálí a znásilňují. Hlavní hrdina Jindřich ale tentokrát není na boj sám. Musí se postarat o bezpečnost panství kolem Ratají s pomocí zchudlého barona Kuna z Rychvaldu a jeho tlupy hrdlořezů.

Jednoduchost příběhu je jen zdánlivá. Žoldnéři, které si na zajištění klidu alespoň v okolí cest najal pan Racek Kobyla, nejsou úplně obyčejní. Šlechtic, jemuž Zikmundovi vojáci vypálili hrad, jim neplatí pražskými groši, jen si vybírá laskavost u jiného zchudlého šlechtice. A loupežníci, kteří terorizují okolí, za sebou vedle mrtvých lidí i zvířat nechali navíc překvapení, které docela změní situaci.

Kingdom Come Deliverance a rozšíření Kunovi harcíři dělají fanouškům radost

Zbývá vám ještě 80 % článku

Co se dočtete dál

  • Nový datadisk pro Kingdom Come: Deliverance je zatím nejpovedenější. Je v něm dost válčení, nové zajímavé postavy a nechybí ani humor. Co ještě nabídne?
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se