Warhorse Studios dnes po odmlce představili konkrétnější plány na rozvoj nejnákladnější české videohry Kingdom Come Deliverance. Tým do hry v průběhu následujících měsíců přidá šest nových prvků. Menší část z nich dostanou majitelé hry zdarma, další budou mít formu placeného obsahu.

V první linii se hráči dočkají dvou vylepšení: nového příběhu s názvem Z popela, který se zaměří na obnovu vesnice zničené nájezdy Kumánů, a nové obtížnosti s názvem Hardcore mode. Nová obtížnost a chystané začlenění turnajových soubojů budou dostupné zdarma.

TEST: Kingdom Come není pro dámičky, život ve středověku byl drsný

Do konce roku přijdou ještě další dva nové příběhy – Milostná dobrodružství pana Ptáčka a bojově zaměřená Banda parchantů. Po Novém roce pak Warhorse vydají slíbený ženský pohled na život ve středověku – balíček obsahu s názvem Ženský úděl bude sledovat Terezu, která v úvodu hry zachrání hlavnímu hrdinovi Jindřichovi život. Možnost hrát za ženskou postavu nabídli Warhorse Studios jako jednu z odměn v rámci úspěšné kampaně na Kickstarteru před čtyřmi lety. Součástí tohoto přídavku bude i slíbený čtyřnohý společník. Pes provázející Jindřicha celou hrou se do finální verze nedostal kvůli příliš vysoké finanční a časové náročnosti.

Zatímco ostatní příběhové přídavky budou placené, fanoušci, kteří na vývoj hry přispěli na Kickstarteru dostanou Ženský úděl zdarma, jak vývojáři slíbili. Do konce roku také Warhorse Studios napraví další dva resty a podporovatelům dodají i prodloužený dokument o vývoji hry a video, které detailně popisuje soubojový systém ve hře.

Detailnější informace o novém obsahu do Kingdom Come: Deliverance se představí za tři týdny v průběhu herního veletrhu E3 v Los Angeles.

 

Warhorse Studios a Economia a. s., vydavatel Hospodářských novin, mají společného majitele, kterým je Zdeněk Bakala.

TEST: Kingdom Come není pro dámičky, život ve středověku byl drsný

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist