Tradice se musí dodržovat. Apple na veletrhu CES nevystavuje, ale každý rok, kdy se akce koná, má na místě stovky lidí, kteří se pohybují v zákulisí. Na samotné ploše pak byl Apple vždy nepřehlédnutelný i bez vlastního stánku – příslušenství pro produkty gigantu z Cupertina bylo totiž vždy hitem. Integrace s iOS je důležitá pro všechny firmy, které chtějí uspět na americkém trhu, takže prezentace novinek často běží na iPadech a iPhonech.

Ještě více je ale Apple vidět v produktech, které chtějí „jablíčkového“ obra překonat: letošní ročník CES překonává rekordy v počtu firem, jež se s ním srovnávají. S Applem najednou soupeří nejen Samsung, ale také Intel, Nvidia, Qualcomm i AMD – a neberou si servítky.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se