Kdo může poslat televizi modelového roku 2022 na test, když se právě v Las Vegas ukázaly novinky pro rok 2023? Firma, která ví, že má co nabídnout, a která dohání manko podobně jako další značky, které celý rok bojovaly s logistickými problémy. Panasonic LZ2000 má na své straně slušnou úlevu v tom, že jeho televizory s označením Master panel Pro patří k naprosté elitě.

LZ2000 se reálně do obchodů dostal až v říjnu a testovaný model měl podle stavu krabice za sebou dlouhou pouť evropskými médii. O pozornost se přitom nehlásí jen špičkovou obrazovkou, ale i výjimečným zvukovým systémem. Panasonic je jediný, kdo nelže, když u samotné televize slibuje prostorový zvuk ve formátu Dolby Atmos.

Panasonic LZ2000 slibuje obraz i zvuk jako v kině, ale ve skutečnosti je ještě lepší
Panasonic LZ2000 
Foto: Otakar Schön

Panasonic LZ2000 je vybavený soundbarem, reproduktory na stranách i reproduktory, které míří ke stropu, aby vytvořily efekt skutečně prostorového zvuku. Pro televizor je to nadstandardní výbava, která ovlivňuje celkové vnímání televize i banální záležitosti, jako je velikost zařízení a jeho balení.

Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.