Začal týden nákupů sešitů, čtvrtek, učebnic a dalšího školního vybavení nezbytného pro nadcházející školní rok. Samotní žáci a studenti by raději než učebnice nový skládací telefon nebo iPad. S mobilním zařízením si možná užijí více zábavy než s barevnými papíry, ale v poměru ceny a výkonu je nejlepší školní pomůckou starý dobrý laptop. Níže přinášíme pět důvodů, proč při výběru zařízení pro školáka vsadit místo tabletu nebo drahého smartphonu spíš na notebook.

Nákupy notebooků na podzim mají něco do sebe – výrobci si dělají místo ve skladech na předvánoční prodej a současný propad trhu slibuje zajímavé ceny. Solidní laptop se dá koupit pod deset tisíc korun, a vydrží věky. Svůj půvab má i koupě Macbooku, a není to kvůli hezkému logu, které zvyšuje společenskou prestiž majitele.

Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.