Uživatelé produktů Apple se dočkali potvrzení brzkého startu služby iTunes Store. Apple při aktualizaci aplikací na iPhone v česku i na Slovensku vyžaduje potvrzení nového znění podmínek o ochraně osobních údajů. V přehledu změn Apple uvádí, že součástí podmínek je nově sekce věnovaná podmínkám iTunes Store. Apple také upozorňuje, že část obsahu je chráněna proti kopírování. Na změnu smluvních podmínek Apple upozornil jako první server Živě.cz.

itunes

Původní zpráva: Apple podle informací polského deníku Rzecpospolita začne během několika dní až týdnů prodávat hudbu a další multimediální obsah v deseti nových evropských zemích. Dosud Apple rozšíření iTunes Music Store do dalších evropských zemí odmítal. Kvůli roztříštěnému autorskému právu je ale pravděpodobné, že nabídka online obchodu bude omezená.

Důvěryhodnosti zprávy o startu iTunes Music Store dodává nedávné spuštění online obchodu s fyzickými produkty Apple v nových zemích včetně Česka, Polska nebo Maďarska.

Redakce Hospodářských novin má k dispozici pouze náznak oznámení novinky od Apple ještě před termínem předpokládaného uvedení nového iPhone.

Rozšiřování přímé působnosti Apple na nové trhy souvisí mimo jiné se snahou o udržení či zvýšení tržního podílu a zajištění růstu firmy.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 30 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.