Data hovoří jasně. Lidé zavření doma více sledují televizi, hrají videohry, koukají na filmy. A i když ochota utrácet není nutně vysoká, prodeje televizí v uplynulých týdnech vzrostly. Není divu, koukat se ve více lidech na malou starou televizi není optimální, popřípadě je potřeba další televize kvůli dětem. Ještě lepší ale může být něco trochu jiného – malý projektor, který můžete vzít do ruky a během deseti sekund zprovoznit v jiné místnosti.

Projektor Xiaomi, který už nyní kandiduje na ocenění za nejdelší a nejpopisnější název audiovizuálního zařízení dekády, si rozhodně zaslouží pozornost. Nejenže je malý, ale zvládne vytvořit i třímetrový obraz, umí se také sám zaostřit a obejde se bez nutnosti připojit jiný kabel než ten napájecí. V kompaktním těle je použitelný reproduktor a hlavně celá chytrá televize, respektive set-top-box se systémem Android TV.

Mi Smart Compact Projector zaujme už netradičním designem. Není tak odvážný jako Acer C250i, který drze promítá videa i na výšku. Naopak, projektor Xiaomi vypadá jednoduše a elegantně. Inspirace designový jazykem Applu je u téhle značky znát na spoustě míst a není to úplně na škodu. Platí to dvojnásob ve chvíli, kdy doma máte více zařízení jedné značky.

Mi Smart Compact Projector

Zbývá vám ještě 80 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se