S každou recenzí Fitbitu jsme museli zmínit největší slabinu jinak povedených fitness náramků. Neumí česky, nemá aplikaci v češtině a to může vadit. Tak už ne. Fitbit, který sice funguje samostatně, ale už patří Googlu, se česky naučil. Všichni zákazníci z Česka už nejspíše mají aplikaci v češtině, stačilo ji aktualizovat. A kromě toho se začal prodávat první náramek, který má češtinu i na zápěstí.

Fitbit Charge 4 je zatím nejlépe vybavený náramek v nabídce firmy. Přidal asi všechno, co zákazníci mohli chtít – samostatnou GPS, možnost ovládat z náramku hudbu v telefonu a možnost placení náramkem jako standard. A také stále se zlepšující aplikaci, která má i prémiovou část. Pro někoho zbytečnost, pro někoho skvělá zpráva, ale s šancí pro všechny.

Fitbit patří mezi průkopníky fitness náramků a řada Charge je vlajkový produkt firmy. Nejsou to chytré hodinky s velkým displejem, ale naopak nenápadný náramek, o kterém člověk na ruce v podstatě neví. Normálně nosím na zápěstí chytré hodinky, nejraději původní Galaxy Watch ve velké, 46mm verzi s otočnou lunetou, ale ve srovnání s nimi je Charge 4 neviditelný, neexistující. I když mi hodinky ani trochu nevadí, vím o nich. O náramku, který váží asi 25 gramů, nikoliv.

Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se