Jak levný chytrý telefon ještě dává smysl? Ty nejlevnější modely jsou při vší úctě ke snaze výrobců jen pro zlost. Snahy Googlu o vytvoření "stodolarového" telefonu úplně nevyšly. I opravdu základní smartphone ale zvládne většinu toho co nejdražší modely. Hranice, kde dává smysl hledat, se pohybuje někde kolem tří tisíc korun.

Za tři tisíce se dají pořídit telefony, které jsou svižné alespoň tak jako tlačítkové mobily, přitom mají mnohem větší obrazovky, použitelné fotoaparáty a přístup ke spoustě aplikací. Na to sází i Honor se základním telefonem Honor 8S 2020. Jeho zásadní výhodou v nabídce firmy je fakt, že má plnohodnotný Android a proti loni prodávanému modelu se citelně zlepšil.

Proti konkurenci ve stejné cenové kategorii nabízí třeba velké úložiště a povedený design, ale to není celý příběh. Jednou z věcí, které drnkají na nervy, je název zařízení. Honor 8 je v podstatě legenda, první skutečný zabiják vlajkových lodí, supertelefonů. Staronový model 8S místo první ligy čutá v okresním přeboru.

Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se