Windows 11 je snadné získat už nyní. Microsoft splnil slib a zpřístupnil je členům programu Windows Insider, který vyžaduje pouze jednoduchou registraci a bezplatný uživatelský účet u Microsoftu. I když je nový systém hezčí a je v něm co odhalovat, přechod na novou verzi nebude tak hladký, jak se na první pohled mohlo zdát.

Po zkušenosti s uniklou verzí Windows 11 z poloviny června už oficiálně a nedočkavě testujeme Windows 11 v rámci Windows Insideru. Vidina nového systému s výraznými viditelnými změnami a možností spouštět aplikace pro Android zabrala a přilákala nové zájemce o skomírající testovací program.

Na vrcholu měl Windows Insider program 10 milionů členů, aktuální čísla Microsoft nehlásí. Zato má celý program skvělé maskoty
Na vrcholu měl Windows Insider program 10 milionů členů, aktuální čísla Microsoft nehlásí. Zato má celý program skvělé maskoty.
Foto: Microsoft 

To je pro Microsoft skvělá zpráva. Samotné přejmenování Windows a jejich vydávání za nový operační systém je skvělý marketingový tah. Microsoft nicméně podcenil zájem o Windows 11 a hlavně nezvládl vysvětlit, jak a kde bude tento operační systém fungovat. A tak se v dnešním textu zaměříme na to, proč Windows nepoběží na spoustě slušných počítačů. Na to, jak se na nich reálně pracuje, i když by se to nemělo dělat. A nakonec i na to, jak Windows 11 získat, pokud máte dost odvahy a záložní stroj.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.