Soudní spor desetiletí mezi tvůrci videohry Fortnite a nejbohatší firmou na světě se možná pomalu chýlí ke konci. Soudkyně Yvonne Gonzalezová Rogersová rozhodla, že Apple porušil kalifornské zákony na ochranu hospodářské soutěže. Musí tak umožnit vývojářům videoher, aby své uživatele mohli informovat o alternativních možnostech placení mimo App Store a zároveň k nim zprostředkovali přístup.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









