Soudní spor desetiletí mezi tvůrci videohry Fortnite a nejbohatší firmou na světě se možná pomalu chýlí ke konci. Soudkyně Yvonne Gonzalezová Rogersová rozhodla, že Apple porušil kalifornské zákony na ochranu hospodářské soutěže. Musí tak umožnit vývojářům videoher, aby své uživatele mohli informovat o alternativních možnostech placení mimo App Store a zároveň k nim zprostředkovali přístup.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se