Monitor od Dellu zná většina lidí v nepříliš lichotivé podobě. Na svém pracovním stole v korporátu mají uniformní malý obdélník šedého plastu, který by se mohl objevit v rubrice „tehdy a teď jako ztělesnění ‚tehdy‘“.  Nemusí to tak ale vypadat vždycky. Dell umí vetřelecké herní i špičkové profesionální monitory, které udělají radost filmovým fanouškům.

Pod značkou UltraSharp nabízí jen pár monitorů, které kombinují kvalitní obraz a ergonomické provedení. Základem je kvalitní stojan v ceně monitoru, což u některých značek není samozřejmé. Testovaný model UltraSharp 32 6K s ošklivým modelovým číslem U3224kbsap se umí i otočit na výšku, ale nejlépe mu je ve chvíli, kdy potřebujete s někým důležitým mluvit na dálku.

Výrazným prvkem monitoru totiž není jen rozlišení se dvěma „ká“ navíc proti standardnímu rozlišení dnešních televizí, ale také velká kamera a rámeček na horní straně displeje. Pod průzvučnou tkaninou se skrývají netradičně umístěné reproduktory, které spolu s kamerou dělají z UltraSharpu 32 6K nejlepší videokonferenční monitor. Možná na světě, v nabídce Dellu ale určitě.  

Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.