Microsoft má nové logo. Nelíbí se mi. To není povzdech staromilce. Věci se mají měnit, když je k tomu důvod. Možná je na radikální změnu loga správná chvíle (i když si myslím, že daleko víc by Microsoftu prospělo vyměnit pár lidí ve vedení).

Jenže ne na takovouhle změnu. Ten sterilní, opatrný výtvor se má jaksi líbit všem a být moderní, ale ne zas moc a přímo z něj křičí: my nemáme žádný názor, ale souhlasíme s vámi!

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se