Telefony řady Note se vždycky skvěle prodávaly a první generace s 5,3" displejem zahájila v roce 2011 éru velkých telefonů. Mnohapalcová monstra pořád nejsou pro každého, ale po dvou letech už jsou vcelku běžná a „obří“ model nabízí snad každý výrobce, nově i Nokia.

Od května používám Note II jako svůj osobní telefon, a protože mým konkrétním potřebám skvěle vyhovuje (velký displej a velká výdrž), nedám na něj dopustit. Na trhu je ale už třetí generace, a milovník technologií si musí zákonitě položit otázku, jestli se vyplatí upgrade, nebo současný model „stačí“.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se