Telefony řady Note se vždycky skvěle prodávaly a první generace s 5,3" displejem zahájila v roce 2011 éru velkých telefonů. Mnohapalcová monstra pořád nejsou pro každého, ale po dvou letech už jsou vcelku běžná a „obří“ model nabízí snad každý výrobce, nově i Nokia.
Od května používám Note II jako svůj osobní telefon, a protože mým konkrétním potřebám skvěle vyhovuje (velký displej a velká výdrž), nedám na něj dopustit. Na trhu je ale už třetí generace, a milovník technologií si musí zákonitě položit otázku, jestli se vyplatí upgrade, nebo současný model „stačí“.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.















