Zvuk tympánů padajících ze schodů – tak popisuji zvuk prvních Beats Solo, která jsem před lety vyzkoušel a zase rychle sundal z hlavy. Sluchátka úzce spojená s americkou populární kulturou a iPhony, krátce také s HTC, mi nikdy nesedla. Když za ně ale Apple hodlá zaplatit tři miliardy dolarů, nastal čas se fenoménu Beats věnovat systematicky a vydržet déle.
Nakonec jsme v redakci trojici sluchátek UrBeats, Solo HD a Studio v aktuálních verzích s novější technologií a lepším zvukem testovali skoro tři týdny. Výskyt sluchátek s výraznými červenými kabely totiž přilákal i kolegy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





















