V redakci se nám sešly dvě videokonferenční kamerky a luxusní mikrofon značky Blue, která patří relativně nově pod Logitech. To byl dobrý způsob zařízení nejen otestovat, ale rovnou je postavit proti sobě a porovnat, co zákazník dostane za docela dost peněz a naopak co dostane, když vsadí na neznámou levnější značku.

Dell poslal na test jednu z mála kamerek, které podporují funkci Windows Hello, a dokážou tak přihlásit uživatele k počítači jen tím, že ho zapnou. To je skvělá věc, kterou by mělo jednoznačně mít více počítačů. Blue Yeti X je na tom podobně. Není to obyčejný mikrofon, ale pravděpodobně ten nejlepší mikrofon, který můžete zapojit do USB portu, a mikrofon, se kterým může být největší zábava.

Dell UltraSharp Webcam, Blue Yeti X a CAM60S od značky Visixa v jednom testu
Dell UltraSharp Webcam, Blue Yeti X a Cam60S od značky Visixa v jednom testu.
Foto: Otakar Schön

Kontrast elitní dvojice tvoří kamerka Visixa Cam60S, která obsahuje nejen mikrofon (má hned čtyři), ale také reproduktor, takže promění v konferenční zařízení i starý desktop, který jím nedisponuje.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.