Sluchátka jsou levnější, je u nich snazší dosáhnout ideálního zvuku, ale obslouží jen jednoho uživatele a fyzicky se dotýkají těla, což není vždy ideální. Zvuk reprosoustav můžete sdílet třeba s celým panelákem nebo půlkou vesnice. Lze je mít puštěné v koupelně, v dílně, prostě kdekoliv, kde vás nevyženou kvůli porušování domovního nebo lesního klidu.

Tentokrát jsme se při testu neomezili pouze na malé reprosoustavy, které se vejdou pomalu i do kabelky. Velké dunící party boxy se světýlky si zaslouží trochu pozornosti – stejně jako chytřejší varianty reprosoustav, které umí odstranit největší slabinu Bluetooth repráčků.

V rámci testování došlo na srovnání originálu s levnější napodobeninou, hledání nejhlasitějších reprosoustav a měření toho, jak testované reprosoustavy zní, když nestojíte přímo naproti nim, protože nejčastěji zní hudba z bezdrátových reprosoustav jako kulisa. Nechybí samozřejmě ani srovnání se zlatým standardem.

Testované reprosoustavy

Sony SRS-XP500

Sencor SSS 3800

JBL Flip 5

Niceboy Raze 3 Titan

Ikea Eneby 30

Sonos Roam

Sonos Move

Gravastar Venus

Bose Portable Smart Speaker

Surface Modern USB-C Speaker

Jako bonus jsme na konec článku přidali i dalších deset reproduktorů v odemčeném loňském, ale stále ještě aktuálním srovnávacím testu.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 95 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.