Po lacinější variantě chytrého tlakoměru jsme praktickému testování podrobili také levné chytré hodinky francouzské značky Withings, které na první pohled vypadají jako jejich klasické protějšky. Elegantní nerezové pouzdro se prodává ve dvou variantách – hranatější pánské a subtilnější dámské. Verze pro něžné pohlaví přitom není jen zmenšená. Celý design je jemnější, včetně zakulacených nožiček pouzdra.

Chytré funkce jsou hned na očích, výrazně však na sebe neupozorňují. Například komplikace ve spodní polovině hodinek vypadá jako klasický ukazatel dní v týdnu, jde ovšem o krokoměr. „Nepatřičně“ vypadá jen černý kruh v horní polovině. Je to malý kulatý OLED displej sloužící k notifikacím, který je mnohem nenápadnější u varianty s černým ciferníkem, ačkoli je v obou verzích podobně šikovný.

Díky střídmému přístupu k displeji pak vydrží hodinky plné fitness funkcí včetně EKG i měsíc bez nabíječky.

Zbývá vám ještě 90 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.